O nás

KaPO - oděvy s.r.o. je český výrobce, dovozce a distributor osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Společnost KaPO - oděvy s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z fyzické osoby. V roce 2008 byla založena společnost KaPO - plus s.r.o., která zaměstnává osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Naše společnosti se staly nejen předními distributory společnosti ČERVA INPORT EXPORT, ale také vyrábíme množství ověřených kvalitních pracovních oděvů pocházejících z vlastní výroby, která se nachází nedaleko města Náměště Nad Oslavou. 

Naše pobočky se nacházejí v ČR a to konkrétně: BRNO, VIMPERK, JINOŠOV

V našem sortimentu najdete pracovní oděvy a pracovní oblečení, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách a na ochranu zraku, sluchu a hlavy. V našem sortimentu naleznete většinu kvalitních světových značek jako je: 3M , OKULA, DUPONT, ANSELL , LANEX , CERVA a mnoho dalších. 

Máme ve svém portfoliu prodej produktových řad jako je EMERTON , DESMAN , STANMORE, ALLYN , NARELLAN, MAX , MAX EVO , PANDA , RAVEN , BLACK KNIGHT , DG TACHOV , JSP , EAR DEFENDER , LASOGARD 

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální přístup a především uvádět na trh kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny.