OO 27.12.2020 INFORMACE O PRODEJI
X

Od 27.12.2020 Mohou dle nařízení vlády na našich prodejnách nakupovat a zkoušet všechny Firmy, živnostníci a řemeslníci bez omezení.

Fyzické osoby mohou nakupovat z našeho sortimentu pouze drogérii. Ostatní sortiment dle nařízení vlády nesmíme fyzické osobě na prodejně prodat. 

Objednávky z e-shopu můžeme vydávat. Zákazník, pokud je fyzická osoba musí zboží vyzkoušet jinde. Například doma. Není možné vyuźít kabinku na prodejně. 

Firmy, živnostnici a řemeslníci mohou objednané zboží z e-shopu nejdříve vyzkoušet na prodejně.

Uloženku vydáváme na prodejnách bez omezení dle otevitací doby prodejny.

Otevírací doby klikněte na prodejnu:

Brno  ,  Jinošov ,  Vimperk

Náhradní plnění

Poskytujeme zákazníkům uplatnit možnost NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. Zaměstnáváme víc, než 50% zaměstnanců se sníženou pracovní schopností. Jsme registrovanými a schválenými dodavateli v seznamu dodavatelů náhradního plnění na portále Ministerstva práce a sociálních věcí. Lze si aktuálně po zadání IČ 28312767 ověřit ZDE. Po zadání a vyhledání IČ  28312767 a zvolení aktuálního platného období (ROK) uvidíte nejen platný podíl na aktuální rok, ale také kolik zbývá volného limitu pro poskytnutí. Jednoznačně tak ihned zjistíte naše možnosti v danou chvíli. Máme také platnou smlouvu o dohodě o uznání s MPSV. platnost této dohody naleznete pod limitem zaměstnanců na portále. 

Pokud budete mít o službu zájem, je ovšem nutné při objednávce zboží tuto skutečnost uvést. Nebo jiným způsobem nás informovat, že náhradní plnění požadujete. Využijte Vaše finanční prostředky efektivněji. Zároveň tak podpoříte spoluobčany se změněnou pracovní schopností.

Službu nabízíme našim konečným zákazníkům zdarma. Dodáváme to jako službu našim zákazníkům a zároveň tím získáme práci pro naše zaměstnance a naše lokální dodavatele. Jedná se tedy o oboustranně prospěšnou činnost.