Filtry

Skrýt filtry

Filtrovat podle:

Vymazat vše
Min: 6 Kč Max: 246 Kč
Kč6 Kč246

Povrstvené rukavice pracovní

Zobrazit filtry

Povrstvené pracovní rukavice využijete ve spoustě oborů lidské činnosti, při kterých je zapotřebí si chránit ruce. Rukavice s terčíky se vyrábějí s textilním pleteným podkladem opatřeným ochrannou vrstvou.Pracovní rukavice povrstvené jsou nejčastěji povrstvené PVC terčíky, ale do této kategorie spadají i rukavice povrstvené polymerní mřížkou (FALCON rukavice).Povrstvené rukavice se od textilních liší větší odolností před opotřebením. PVC terčíky na povrchu rukavice umožňují uživateli snadnější úchop kluzkých předmětů. Pokud si správně zvolíte rukavice povrstvené, přizpůsobí se tvaru vaší ruky a poskytnou vám tak nejen tolik potřebnou ochranu rukou, ale i komfort.I rukavice s této kategorii musí splňovat nějakou normu. Povrstvené rukavice chrání uživatele před mechanickými riziky (pořez, propich), jsou tedy certifikované dle normy EN 388.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

BUSTARD Evo rukavice + PVC terč bílá

*
Rukavice BUSTARD EVO - nová varianta rukavic BUSTARD. Komfortní pružná rukavice ze směsi bavlny 95 % a lycry 5 %. Silicon free, vhodné pro automobilový průmysl. Velikost 7 až 10
...
Od 14,03 Kč

BUSTARD BLACK rukavice BA s PVC te

*
Rukavice BUSTARD BLACK - rukavice šité z bavlněného úpletu, bez manžety, pruženka na hřbetu, dlaň a prsty s drobnými černými PVC terčíky. Velikost 6 až 12.
...
Od 14,52 Kč

ATTHIS FH rukavice antivibrační - 10

*
Certifikované antivibrační rukavice, úplet ze směsi bavlny a polyesteru, nitrilové antivibrační polštářky na dlani. EN 10819 EN 420
...
245,13 Kč

AVOCET rukavice BA s PVC terčíky - 9

*
Rukavice AVOCET - rukavice šité z pestrobarevné bavlněné tkaniny, dlaň a prsty s drobnými barevnými PVC terčíky. Velikost 9.
...
15,81 Kč

FALCON rukavice s PVC mřížkou - 10

*
Rukavice FALCON - pletené bezešvé rukavice z nylon-polyesteru, polymerní mřížka na povrchu, oboustranné, barva žlutá. Velikost 10.
...
21,21 Kč

GANNET rukav. nylonové s PVC terčík

*
Rukavice GANNET - bezešvé rukavice z jemného bílého nylonového úpletu, dlaň a prsty s červenými PVC terčíky, pružná manžeta. Velikost 7 až 12.
...
Od 18,85 Kč

OSPREY rukavice BA s PVC terčíky - 10

*
Rukavice OSPREY - rukavice šité z bavlněného plátna, dlaň a prsty s tmavými PVC terčíky, pružný náplet na zápěstí. Velikost 10.
...
9,42 Kč

PLOVER rukavice TC s PVC terčíky

*
Rukavice PLOVER - bezešvé bílé rukavice z polyester/bavlna úpletu s pružným zápěstím, dlaň a prsty s modrými PVC terčíky. Velikost 9 a 10.
...
Od 7,90 Kč

EGRET rukavice povrstvené PVC

*
Rukavice EGRET - šitý bavlněný úplet povrstvený vinylem, barva hnědá. Velikost 6 až 10.
...
Od 28,04 Kč

FF HS-04-015 PES rukavice s PVC terč

*
Bezešvé rukavice z polyesteru s PVC terčíky v dlani. Pružná manžeta.
...
Od 9,15 Kč

FF PLOVER LIGHT HS-04-011 rukavice - 10

*
Pletené bezešvé rukavice ze směsi polyester/bavlna, s PVC terčíky v dlani a na prstech.
...
6,00 Kč

FF QUAIL LIGHT HS-04-006 rukavice - 10

*
Pletené bezešvé rukavice ze směsi polyester/bavlna, s PVC terčíky v dlani, na hřbetu a prstech.
...
7,91 Kč

QUAIL rukavice TC s PVC terčíky

*
Rukavice QUAIL - jsou bezešvé bílé rukavice z polyesteru/bavlny, úplet s pružným zápěstím, dlaň, hřbet a prsty s modrými PVC terčíky. Velikost 8 a 10.
...
Od 10,48 Kč

FAST FRUIT ruk.ba.s PVC terčíky zelená 8

*
Bavlněné rukavice s PVC body pro lepší uchopení. S manžetou. Absorbují vlhkost. Ideální pro činnosti, jako je přesazování rostlin. EN 420
...
47,40 Kč

FRESH FRUIT ruk.ba.s PVC ter červená 8

*
Bavlněné rukavice s PVC body pro lepší uchopení. S manžetou. Absorbují vlhkost. Ideální pro činnosti, jako je přesazování rostlin. EN 420
...
40,89 Kč