OO 27.12.2020 INFORMACE O PRODEJI
X

Od 27.12.2020 Mohou dle nařízení vlády na našich prodejnách nakupovat a zkoušet všechny Firmy, živnostníci a řemeslníci bez omezení.

Fyzické osoby mohou nakupovat z našeho sortimentu pouze drogérii. Ostatní sortiment dle nařízení vlády nesmíme fyzické osobě na prodejně prodat. 

Objednávky z e-shopu můžeme vydávat. Zákazník, pokud je fyzická osoba musí zboží vyzkoušet jinde. Například doma. Není možné vyuźít kabinku na prodejně. 

Firmy, živnostnici a řemeslníci mohou objednané zboží z e-shopu nejdříve vyzkoušet na prodejně.

Uloženku vydáváme na prodejnách bez omezení dle otevitací doby prodejny.

Otevírací doby klikněte na prodejnu:

Brno  ,  Jinošov ,  Vimperk

Filtry

Skrýt filtry

Filtrovat podle:

Vymazat vše

Montérky pro děti, montérky s laclem

Zobrazit filtry
Speciální kategorii na našem webu tvoří dětské montérky. Mnoho dětí chce v dnešní době rodičům všemožně pomáhat, ať už na dvoře nebo na zahradě. A neobejdou se bez patřičného oblečení – montérky pro děti! Na našem webu nabízíme veškeré montérkové oblečení pro děti: dětské montérky s laclem, dětské montérkové pasové kalhoty, dětskou montérkovou bundu a nechybí ani dětská pracovní kombinéza. Vyberte si oblečení pro vaše děti! U nás najdete vše potřebné na jednom místě!
zobrazit popis...
skrýt text...
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Doprodej

EMERTON děstká bunda camouflage

*
EMERTON bunda camouflage, dětská - dětská bunda s kapsami a zesílením na exponovaných místech. Materiál: 100% bavlna 260 g/m2, zesílení 600D/PU. Velikost 116 - 140.
...
Od 476,42 Kč
Od 576,47 Kč s DPH 21%