OO 27.12.2020 INFORMACE O PRODEJI
X

Od 27.12.2020 Mohou dle nařízení vlády na našich prodejnách nakupovat a zkoušet všechny Firmy, živnostníci a řemeslníci bez omezení.

Fyzické osoby mohou nakupovat z našeho sortimentu pouze drogérii. Ostatní sortiment dle nařízení vlády nesmíme fyzické osobě na prodejně prodat. 

Objednávky z e-shopu můžeme vydávat. Zákazník, pokud je fyzická osoba musí zboží vyzkoušet jinde. Například doma. Není možné vyuźít kabinku na prodejně. 

Firmy, živnostnici a řemeslníci mohou objednané zboží z e-shopu nejdříve vyzkoušet na prodejně.

Uloženku vydáváme na prodejnách bez omezení dle otevitací doby prodejny.

Otevírací doby klikněte na prodejnu:

Brno  ,  Jinošov ,  Vimperk

Filtry

Skrýt filtry

Filtrovat podle:

Vymazat vše
Min: 137 Kč Max: 471 Kč
Kč137 Kč471

Brýle na svařování, brýle svářečské

Zobrazit filtry
Ochrana zraku pro svářeče je, stejně jako u dalších profesí, nesmírně důležitá. A nejen zraku. Při svařování je zapotřebí chránit celé tělo. Proto se vybavte vhodným pracovním oděvem od hlavy až k patě. Svářečské brýle (brýle pro svářeče) by měly splňovat normy EN166 (garantuje minimální odolnost brýlí proti každodenním rizikům) a EN169 (osobní prostředky k ochraně očí). Některé modely splňují navíc certifikaci EN172 (protisluneční filtry, nezkreslují barvy). V našem e-shopu nabízíme široký výběr brýlí pro svářeče. Vyberte si svářecí brýle! Na našem webu najdete veškeré pracovní pomůcky, které potřebujete, na jednom místě.
zobrazit popis...
skrýt text...
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

WELDGUARD brýle svářečské

Ochranné nepřímo větrané brýle s měkkou plastovou lícnicí, pevným čirým obdélníkovým zorníkem třídy F, odklápěcím svářečským zorníkem, možností nasazení na dioptrické brýle, ochranou proti záření vznikajícím při svařování, vhodné pro svařování. Tmavá ochranná svářečská skla nejsou součástí, nutno ob
...
113,36 Kč
137,17 Kč s DPH 21%

ARTILUX WELD B14071110 brýle svářecí

Brýle pro svářeče s odklápěcími kruhovými zorníky, nepřímé větrání, vhodné i přes dioptrické brýle, zorníky třídy F, ochrana proti záření vznikajícím při svařování, modrá barva, náhradní skla k dispozici.
...
123,53 Kč
149,47 Kč s DPH 21%