Koronavirus (COVID-19) OMEZENÍ PRODEJE INFORMACE klikněte ZDE PRODEJ PRO PODNIKATELE A ŽIVNOSTNÍKY JE NEPŘERUŠEN!
X

PRODEJ PRO PODNIKATELE A ŽIVNOSTNÍKY JE NEPŘERUŠEN!

PRO KONEČNĚ SPOTŘEBITELE JE MOŽNÝ VÝDEJ POUZE OBJEDNÁNÉHO ZBOŽÍ
PŘES ESHOP WWW.KAPO.CZ

VŠECHNY NAŠE ČESKÉ PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ PODLE KLASICKÉ OTEVÍRACÍ DOBY

VÝDEJ ULOŽENKY TAKÉ NEPŘERUŠEN

Filtry

Skrýt filtry

Filtrovat podle:

Vymazat vše
Min: 137 Kč Max: 471 Kč
Kč137 Kč471

Brýle na svařování, brýle svářečské

Zobrazit filtry
Ochrana zraku pro svářeče je, stejně jako u dalších profesí, nesmírně důležitá. A nejen zraku. Při svařování je zapotřebí chránit celé tělo. Proto se vybavte vhodným pracovním oděvem od hlavy až k patě. Svářečské brýle (brýle pro svářeče) by měly splňovat normy EN166 (garantuje minimální odolnost brýlí proti každodenním rizikům) a EN169 (osobní prostředky k ochraně očí). Některé modely splňují navíc certifikaci EN172 (protisluneční filtry, nezkreslují barvy). V našem e-shopu nabízíme široký výběr brýlí pro svářeče. Vyberte si svářecí brýle! Na našem webu najdete veškeré pracovní pomůcky, které potřebujete, na jednom místě.
zobrazit popis...
skrýt text...
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

ARTILUX WELD B14071110 brýle svářecí

Brýle pro svářeče s odklápěcími kruhovými zorníky, nepřímé větrání, vhodné i přes dioptrické brýle, zorníky třídy F, ochrana proti záření vznikajícím při svařování, modrá barva, náhradní skla k dispozici.
...
123,53 Kč

WELDGUARD brýle svářečské

Ochranné nepřímo větrané brýle s měkkou plastovou lícnicí, pevným čirým obdélníkovým zorníkem třídy F, odklápěcím svářečským zorníkem, možností nasazení na dioptrické brýle, ochranou proti záření vznikajícím při svařování, vhodné pro svařování. Tmavá ochranná svářečská skla nejsou součástí, nutno ob
...
113,36 Kč