OO 27.12.2020 INFORMACE O PRODEJI
X

Od 27.12.2020 Mohou dle nařízení vlády na našich prodejnách nakupovat a zkoušet všechny Firmy, živnostníci a řemeslníci bez omezení.

Fyzické osoby mohou nakupovat z našeho sortimentu pouze drogérii. Ostatní sortiment dle nařízení vlády nesmíme fyzické osobě na prodejně prodat. 

Objednávky z e-shopu můžeme vydávat. Zákazník, pokud je fyzická osoba musí zboží vyzkoušet jinde. Například doma. Není možné vyuźít kabinku na prodejně. 

Firmy, živnostnici a řemeslníci mohou objednané zboží z e-shopu nejdříve vyzkoušet na prodejně.

Uloženku vydáváme na prodejnách bez omezení dle otevitací doby prodejny.

Otevírací doby klikněte na prodejnu:

Brno  ,  Jinošov ,  Vimperk

Filtry

Skrýt filtry

Pracovní obuv dámská prodejna Brno

Zobrazit filtry

Dámská pracovní obuv se od pánské liší specifickou ergonomií a designem. Je to dáno tím, že ženy mají jiný tvar chodidla než muži. V našem sortimentu najdete širokou nabídku produktů od prověřených výrobců. Mezi dámské pracovní boty patří boty kotníkové, sandály, pantofle, polobotky, vysoké a holeňové a trekové boty, zdravotní boty a holínky. Ty všechny můžete najít na našem webu. Pracovní boty je zapotřebí vybírat i podle druhu vykonávané práce a prostředí. Pro práci v kanceláři se hodí pohodlná obuv na přezutí, nejčastěji pantofle. Na kvalitních pracovních pantoflích nešetřete! Pokud si totiž vyberete skutečně kvalitní, nezískáte jen pohodlí, ale i obuv, která vám bude prospěšná i z hlediska zdravotního.Pro práci ve zdravotnictví se hodí zdravotní boty dámské a zdravotní pracovní sandály. Pracujete-li ve strojírenství a v průmyslových odvětvích, kde přicházíte do styku s ostrými předměty, vysokou teplotou, možností uklouznutí, apod., jsou pro vás vhodné pracovní polobotky. Do vlhkého prostředí volte určitě dámské pracovní holínky. Na našem webu najdete dámské i pánské holínky, nejen klasické ,s kvalitní podrážkou, které nekloužou, ale i zateplené a odolné vůči chladu. Pro farmáře, ale i na běžné nošení se hodí farmářky. Nosí se v teplejším i chladnějším počasí a navíc jsou velmi pohodlné.

 

Obuv v dámských velikostech najdete zde:       DÁMSKÁ OBUV

 

V dnešní době se téměř všechny modely obuvi vyrábí standardně ve velikostech 36 - 48 . Obsáhnou tedy jak pánskou, tak dámskou velikostní řadu. Stačí použít na levé straně filtr velikost obuvi. Odfiltrovat lze každou kategorii. Sandál, polobotku, kotník... 

zobrazit popis...
skrýt text...