Filtry

Skrýt filtry

Filtrovat podle:

Vymazat vše
Min: 8 Kč Max: 193 Kč
Kč8 Kč193

Pracovní rukavice máčené

Zobrazit filtry

Přicházíte v práci do styku s různými kapalinami a chemikáliemi? V tom případě se vám k práci budou hodit máčené pracovní rukavice. Pracovní rukavice máčené se máčí hned v několika různých materiálech. Nabízíme rukavice máčené v nitrilu, v latexu nebo v PVC a mohou být buď celomáčené rukavice, nebo rukavice polomáčené.A jak si pracovní rukavice máčené vybrat? A podle čeho? Jako u všech kategorií, i v této rukavice vybírejte podle druhu vykonávané práce. Před protržením vás nejlépe ochrání rukavice máčené v nitrilu. Rukavice máčené v PVC a rukavice máčené v latexu využijete ve vlhkých podmínkách. Máčené rukavice plní i funkci ochrannou, tj. jsou certifikovány podle normy ČSN EN 388 (mechanická rizika).

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

BABBLER rukavice nylon. nitril. dla

*
Rukavice BABBLER - pletené bezešvé nylonové rukavice, dlaň a prsty povrstvené šedým mikroporézním nitrilem, pružný náplet na zápěstí. Velikost 6 až 10.
...
Od 17,50 Kč

BUNTING EVOLUTION rukavice PU dlaň

*
Pletené bezešvé polyesterové, rukavice s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech a pružnou manžetou.
...
Od 9,54 Kč

PALAWAN ORANGE rukavice nylon/latex

*
Rukavice PALAWAN - bezešvé nylonové rukavice, úplet povrstvený mikroporézním paropropustným latexem, náplet na zápěstí. Velikost 7 až 11.
...
Od 34,68 Kč

PALAWAN rukavice nylon. latex. dlaň

*
Rukavice PALAWAN - bezešvé nylonové rukavice, úplet povrstvený mikroporézním paropropustným latexem, náplet na zápěstí. Velikost 7 až 10.
...
Od 31,67 Kč

PALAWAN WINTER rukavice žlutá latex

*
Zateplené pletené bezešvé nylonové rukavice s vrstvou mikorporézního paropropustného latexu v dlani a na prstech a pružným nápletem na zápěstí.
...
Od 63,67 Kč

TWITE rukavice máčené v latexu - 10

*
Rukavice TWITE - šité bavlněné rukavice s pružným nápletem na zápěstí, polomáčené ve žlutém přírodním latexu, protiskluzná úprava povrchu dlaně a prstů. Velikost 10.
...
20,88 Kč

1st NITRIX rukavice béžová

*
Bezešvé nylonové rukavice máčené v elastické nitrilové pěně. Podšívka Polar fleece. Ideální pro práci v chladících boxech a pro venkovní použití. Pružná manžeta se zapínáním na suchý zip.
...
Od 192,76 Kč

Ansell 16-500/090 Gladiator

*
Povrstvení přírodním kaučukem na proplétané podšívce. Rukavice nabízejí ještě lepší výkonnost pro lehkou až středně náročnou manipulaci se sklem. Smyčkový povrch rukavic poskytuje perfektní úchop kluzkých povrchů za sucha i mokra a rovněž chrání ruce před ostrými okraji. Ergonomický design,
...
Od 82,19 Kč

DUNNOCK rukav. máčená nitril/guma -

*
Pletené bezešvé polyesterové rukavice, polomáčené v nitrilové směsi, průžný náplet na zápěstí. Hřbetní část rukavice perfektně absorbuje pot.
...
Od 55,95 Kč

NIGHTJAR rukavice máčené v latexu -

*
Pletené bezešvé akrylové rukavice, polomáčené v přírodním latexu, se zdrsněnou dlani.
...
Od 63,36 Kč

ARVENSIS FH rukav. máč. v lat oranžová -

*
Pletené bezešvé fleecové rukavice, akrylový materiál, polomáčené v mikroporézním latexu.
...
Od 89,22 Kč

COOT rukavice máč. v zeleném latexu

*
Rukavice COOT - rukavice šité z bavlněného úpletu, dlaň a prsty máčené v silné vrstvě zeleného kaučuku, protiskluzná úprava povrchu, náplet na zápěstí. Velikost 7 až 10.
...
Od 32,05 Kč

FIRECREST nylon/nitril rukavice

*
Nylonové rukavice máčené v prodyšném hrubším broušeném nitrilu, vynikající ergonomie a přilnavost.
...
Od 43,73 Kč

HARRIER FULL rukavice cel. Nitril

*
Rukavice HARRIER FULL- rukavice šité z bavlněného úpletu máčené v nitrilu, protismykový úchop a elastická pletená manžeta, barva modrá. Velikost 8 až 11. Možnost zvýhodněného nákupu v kartonovém balení.
...
Od 22,62 Kč

HORNBILL rukavice s nánosem gumy

*
Rukavice HORNBILL - pracovní rukavice z bezešvého nylonového úpletu, s nánosem pružné gumy na dlani a prstech, pružná manžeta. Velikost 6 až 10.
...
Od 35,22 Kč

NYROCA MAXIM DOTS FH rukavice

*
Rukavice z úpletu nylon/lycra mácené mikroporézním nitrilu, nitrilové tercíky na dlani a prstech, excelentní prodyšnost, velmi dobrý úchop za mokra, v olejnatém prostredí i za sucha.
...
Od 69,34 Kč

NYROCA MAXIM FH rukavice

*
Rukavice z úpletu nylon/lycra máčené v mikroporézním nitrilu, excelentní prodyšnost, velmi dobrý úchop za mokra, v olejnatém prostředí i za sucha.
...
Od 61,70 Kč

SWIFT rukavice celomáčené v nitrilu

*
Rukavice SWIFT Rukavice šité z bavlněného úpletu Celomáčené v silné vrstvě nitrilu Pevná manžeta Barva modrá Velikost 9, 10, 11
...
Od 20,09 Kč

TETRAX FH rukavice nylon. latex.

*
Pletené bezešvé nylonové rukavice, 2x máčené v latexu, protiskluzová úprava v dlani a na prstech, průžný náplet na zápěstí.
...
Od 56,76 Kč

TURTUR FH rukavice zimní máč. Žlutá

*
Zateplené voděodpudivé pletené signální nylonové rukavice s nánosem PVC v dlani a na prstech, komfortní froté zateplení s pružnou manžetou.
...
Od 154,07 Kč