Koronavirus (COVID-19) OMEZENÍ PRODEJE INFORMACE klikněte ZDE

latexové rukavice 100 ks balení

Zobrazit filtry
Jednorázové latexové rukavice jsou vyrobeny z latexu. Je to přírodní produkt, který se získává z gumovníků. Latexové rukavice se vyznačují svou měkkostí a elasticitou.Rukavice latexové se příjemně nosí a poskytují dobrou hmatovou citlivost. Gumové pracovní rukavice jsou sice odolné proti mnoha kyselinám a zásadám, ale zároveň jsou propustné pro určité oleje a rozpouštědla. Latexové (gumové) rukavice dělíme na pudrované a nepudrované. Latexové rukavice pudrované se navlékají snadněji, hlavně v teplých podmínkách, kdy se kůže snáze potí. Nepudrované latexové rukavice se používají v potravinářském průmyslu a ve zdravotnictví. Latexové rukavice se nejčastěji vyrábějí v bílé nebo světle žluté barvě, latexové rukavice modré jsou doporučeny v potravinářském průmyslu.
zobrazit popis...
skrýt text...
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

6018HR latex.nepudr.rukavice 50ks -

Přírodní latex: zaručuje vysokou úroveň pohodlí, flexibility a obratnosti pro praváky i leváky; AQL 1.5; vodotěsný a odolný vůči alkoholu a detergentům; může způsobovat alergie; vnitřek bez pudru nezpůsobuje alergie; délka 30 cm a tloušťka 0,40 kvůli lepší ochraně a životnosti
...
Od 270,11 Kč

LB53 latex.nepudr.rukavice 100ks -

Chrání proti chemických výrobků v souladu s harmonizovanou normou EN 37472. Vyrobeno z latexu, který může u některých osob způsobovat alergie. Vodotěsné; obouruké; nesterilní; AQL 1.5; obratnost 5 (minimálně 0, maximálně 5)
...
Od 183,86 Kč

LBP53 latex.pudr.rukavice 100ks -

Vyrobeno z latexu. Reakce mohou nastat u jedinců se sklonem k nepříznivé reakci. Vodotěsné; obouruké; nesterilní; AQL 1.5; obratnost 5 (minimálně 0, maximálně 5)
...
Od 182,72 Kč

Pracovní rukavice LOON

*
Rukavice LOON - jednorázové latexové rukavice, pudrované, vhodné pro krátkodobý styk s potravinami, balení po 100 ks, cena za balení.
...
Od 141,80 Kč

TOUCH N TUFF 69-210 pudrované

*
Obouruké jednorázové rukavice z přírodního 0,12 mm silného latexu, voděodolné, pudrované. EN 420 Ochranné rukavice - Všeobecné požadavky EN 374-3 Ochranné rukavice proti chemikáliím a mikroorganismům - odolnost proti permeaci chemikálií EN 374-2 Ochranné rukavice proti chemikáliím a mi
...
Od 194,56 Kč
Skladem

RUBETRA FH rukavice

*
Jednorázové latexové nepudrované rukavice vhodné pro krátkodobý styk s potravinami. BOX 100ks
...
Od 267,15 Kč