Filtry

Skrýt filtry

Filtrovat podle:

Vymazat vše
Min: 541 Kč Max: 2 629 Kč
Kč541 Kč2629

Bezpečnostní postroje pro práci ve výškách

Zobrazit filtry

Nezbytnou součástí ochrany práce ve výškách jsou bezpečnostní polohovací postroje a polohovací pásy. Poskytují nám speciální ochranu před rizikem pádu. Využívají se všech oborech lidské činnosti, které se dají považovat za práci ve výškách (práce ve výšce nad 1,5 m).Je důležité, aby bezpečnostní postroje splňovaly přísné bezpečnostní normy a zároveň poskytovaly co nejvyšší komfort při práci. Polohovací postroje by měli být součástí základní výbavy při práci na lešeních a šikmých střechách. Nabízíme i polohovací pásy. Výběr pomůcek pro ochranu práce ve výškách vždy konzultujte s proškolenou osobou. V případě jakýchkoliv otázek se na nás neváhejte obrátit!

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

LANEX Poloh.pás+lano1,5m PPB20MLB1015L2

Pracovní polohovací pás s bederní výztuhou s polohovacími oky a sponou k seřízení velikosti, poutky k připojení brašny na nářadí, univerzálním bezpečnostním 1,5m dlouhým lanem se seřizovačem a ocelovou karabinou s pojistkou, splňuje normy EN 362, EN 354, EN 358 (CE OO82).
...
881,85 Kč

LANEX Zachyc.postroj LX2 PSHLX2MXL

Univerzální typ zachycovacího postroje se širokou škálou použití, se zadním a předním kotvícím prvkem, polohovacím pásem s bočními oky, nastavitelnými ramenními a stehenními popruhy a prodlouženým popruhem k zadnímu záchytnému prvku, splňuje normy EN 361, EN 358 (CE 0082).
...
Od 984,59 Kč

Polohovací pás PB20 - M/XL

Pracovní polohovací pás s bederní výztuhou s polohovacími oky a sponou k seřízení velikosti, poutky k připojení brašny na nářadí, splňuje normy EN 358 (CE 0082).
...
592,47 Kč

Zachycovací postroj BASIC - M/XL

Základní typ postroje určený pro standardní práce ve stavebnictví (pokrývači, klempíři apod.), se zadním a předním kotvícím prvkem, nastavitelnými ramenními a stehenními popruhy a prodlouženým popruhem k zadnímu záchytnému prvku, splňuje normu EN 361 (CE 0082).
...
541,10 Kč

Zachycovací postroj PROFI EVO - M/XL

Komfortní postroj s dobrou ergonomií, se zadním a předním kotvícím prvkem, nastavitelnými ramenními a stehenními popruhy, polohovacím pásem s bočními oky, prvkem pro záchranu osob, evakuaci nebo slanění, vhodný pro práci na konstrukcích, stožárech nebo při evakuaci osob (armáda, policie, hasiči apod
...
2 628,43 Kč