rukavice vinyl, vinylové, černé, modré

Zobrazit filtry
Vinylové rukavice jednorázové jsou vyrobeny z PVC, tedy ze syntetického materiálu původně tvrdého a pevného, proto se při jejich výrobě používají různá změkčovadla. Vinylové rukavice (vinylové rukavice černé i modré) jsou na povrchu hladké. Rukavice vinylové (vinyl rukavice) se vyznačují menší pružností a jsou méně odolné proti protržení než latexové a nitrilové rukavice. Vinylové rukavice jsou určeny pro práci v průmyslu, ve zdravotnictví a v potravinářství.
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

RAIL pudrované rukavice

*
Rukavice RAIL -jednorázové rukavice z tenkého vinylu, pudrované, vhodné pro krátkodobý styk s netukovými potravinami, balení po 100ks. Cena za 100 ks.
...
Od €2,87

RAIL nepudrované rukavice

*
Rukavice RAIL NON - jednorázové rukavice z tenkého vinylu, nepudrované, vhodné pro krátkodobý styk s netukovými potravinami, balení po 100 ks. Cena za 100 ks.
...
Od €2,93

VA40 vinyl.nepudr.rukavice 100ks -

Vodotěsný syntetický polymer PVC (vinyl), který zajišťuje dobrou odolnost vůči tuku a oleji. Nezpůsobuje alergie; vnitřek bez prachu; obouruké; vhodné pro práci s potravinami; AQL 1.5
...
Od €6,54

VTP40 vinyl.pudr.rukavice 100ks -

Vodotěsný syntetický polymer PVC (vinyl), který zajišťuje dobrou odolnost vůči tuku a oleji. Nezpůsobuje alergie; vnitřek s pudrem; vhodné pro práci s potravinami; AQL 1.5
...
Od €5,11